Düzenli olarak her ay farklı bir kurumun misafirperverliğinde gerçekleşen İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği (İYGAD) yönetim kurulu toplantısı bu ay Mesleğim Okulları misafirperverliğinde gerçekleşti. Doğa Sigorta, Esenyurt Doğa Hospital, Mesleğim Sağlık Koleji ve Özel Berk Anadolu Lisesi kurucusu işadamı Nabi Kırmızının da katıldığı kahvaltılı toplantıya (İYGAD) yönetim kurulu üyelerinin büyük çoğunluğu katıldı.

Şanlıurfa sporda asbaşkanlık görevini de yürüten ve aynı zamanda kendisi de bölgesel gazetelerde köşe yazarlığı yapan Nabi Kırmızı kısa bir konuşma ile toplantıya ev sahipliği yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Konuşmasının akabinde yönetim kurulu üyeleri ile soru cevap formatında ilerleyen sohbette kurucusu olduğu Doğa Sigorta, Esenyurt Doğa Hospital, Mesleğim Sağlık Koleji ve Berk Anadolu Lisesi hakkında bilgi veren Kırmızı gerçekleştirdiği diğer yatırımlar hakkında da bilgi verdi

 ”Yatırımlarımızın önemli bir kısmını Esenyurt ve Avcılar bölgesinde yoğunlaştırarak toplumumuza karşı görevimizi yerine getiriyoruz” diyerek sözlerine devam eden Kırmızı Esenyurt ilçesinde faaliyet gösteren Mesleğim Okulları, Sağlık Koleji, Anadolu Lisesi ve Akşam Lisesi alanlarında yaklaşık 350 öğrencisiyle hizmet vermektedir diye ekledi. Kırmızı, Cumartesi eğitimleri, aylık deneme imtihanları ve tiyatro, folklor, resim ve koro gibi zengin kulüp çalışmaları ve sosyal faaliyetleri ile göze çarpan okullarımız alanlarında bölgenin iddialı okulları haline gelmiştir dedi. Ayrıca 51 yataklı hastanemizle de Esenyurt ve Avcılar bölge halkına hizmet etmeye devam ediyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

Oldukça keyifli geçen kahvaltıdan sonra Nabi Kırmızı (İYGAD) yönetim kurulu üyeleri aylık yönetim kurulu toplantılarına geçerek gündem maddeleri üzerine görüşmelerini gerçekleştirdiler.