Özel İstanbul Berk Anadolu Lisesi mezuniyet töreni düzenlendi. Öğrencilerimizin 4 yıllık lise öğrenimini bitirmeleri şerefine düzenlenen törene okul idari kadrosu, öğretmenler mezun öğrenciler ve öğrencilerimizin kıymetli velileri katıldı.

Sunuculuğunu Edebiyat öğretmenimiz Sinem Özmen’in yaptığı yoğun katılımla gerçekleştirilen mezuniyet törenimizde Genel Müdür Arif Küme tarafından yapılan hoş geldiniz konuşmasından sonra okul birinci, ikinci ve üçüncülerine plaketleri verildi.

Not ortalamalarına göre Özel İstanbul Berk Anadolu Lisesi okul birincisi Emin Enes Batırca plaketini Hakan Kahraman’dan alırken Furkan Elitaş ve Eyüp Öztürk ikinci ve üçüncülük plaketlerini teslim aldılar.

Plaket törenininden sonra öğrenciler sırayla sahneye çağrıldı ve diplomalarını sınıf öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Okul bahçesinde yapılan kep atma töreninin ardından hatıra fotoğrafları çekilerek tören tamamlandı.

Öğrencilerimize kendileri kadar güzel, mutlu gelecekler diler en güzel yerlerde karşılaşmayı ümit ederiz. Bizleri kırmayıp törenimize teşrif ederek bizleri onurlandıran tüm davetlilere teşekkür ederiz.