Berk Anadolu Lisesi İngilizce Konuşturuyor...

Berk Anadolu Lisesi ve İstanbul Topkapı Üniversitesi işbirliğiyle hayata geçirilen İngilizce projesi kapsamında tüm öğrencilerimiz için 2023-2024 eğitim yılı süresince Topkapı üniversitesi akademisyenleri tarafından hafta sonu ücretsiz İngilizce eğitimi verilecektir.

Sadece öğrencilerimize yönelik sunulacak eğitim sonunda başarılı öğrencilerimiz e-devlet onaylı Topkapı Üniversitesi sertifikaları almaya hak kazanacaklardır. Başvuru için iletişime geçiniz. 0212 690 92 07

ORTAOKUL NOT ORTALAMASINA GÖRE
BURS İMKANI

Sizi Arayalım

Okul Lokasyonu

Okulumuz E-5 karayoluna ve Haramidere Sanayi metrobüs durağına çok yakın olup, Torium AVM‘ye 7 dk. yürüme mesafesindedir. Ayrıca Avcılar, Beylikdüzü, Yakuplu, Esenyurt, Bahçeşehir, Esenkent ve diğer çevre ilçelere servis imkanımız mevcuttur.

Kolay Ulaşım İmkanı

Kendisine Ait Üniversite

Güçlü Akademik Kadro

Haftasonu Kurs Desteği

Sağlıklı Yemekler

Hafta içi 09:00 -16:00 arası yemek dahil tam gün eğitim

Hafta içi 16:00 -17:30 arası bire bir ya da çoklu sınıf ortamında akşam etütleri

Kampanya Şartları

Kampanya 2023-2024 eğitim yılı kayıtları için geçerlidir

Fiyatlarda %8 KDV, kitap ve kıyafet ücretleri  dahil değildir.

Daha fazla bilgi için 0212 690 92 07 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Diğer bir seçenek olarak sizi aramamız için aşağıdaki bilgi formunu doldurup telefon numaranızı bırakabilir ve kampanyamız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz…

Sizi Arayalım

İstanbul’da Özel Okul Fiyatları 2023: Beylikdüzü Anadolu Lisesi ve Özel Liselerin Ücretleri
İstanbul, Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehri olmanın yanı sıra, eğitim alanında da birçok seçenek sunan bir merkezdir.
Berk Anadolu Lisesi, öğrencilere yüksek kalitede eğitim imkanı sunarak tercih edilen bir seçenektir.
İstanbul’un bir çok ilçesinden öğrencileri bulunan Berk Anadolu Lisesi, özellikle Beylikdüzü Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Özel Koleji, Avcılar Özel Koleji Esenyurt Özel Koleji arayan ailelerin ilk tercihidir.
Beylikdüzü Anadolu Lisesi deyince akla gelen Berk Anadolu Lisesi, öğrencilere nitelikli bir ortamda eğitim imkanı sunan köklü bir okuldur.
Akademik başarılarıyla tanınan okul, öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeleri ve potansiyellerini maksimum düzeyde kullanmaları için destekleyici bir eğitim modeline sahiptir.
Gene Beylikdüzü Anadolu Lisesi’nin özel okul fiyatları, kaliteli eğitim hizmetleriyle paralel olarak belirlenmiş ve ekonomik fiyatlarla velilerin tercihine sunulmuştur.
Özel lise ücretleri genellikle okulun sunduğu olanaklara, öğretmen kalitesine, fiziki imkanlara ve diğer faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
Sunduğu olanaklar, çeşitli ödeme seçenekleri gibi esnekliklerle Berk Anadolu Lisesi; Beylikdüzü Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Özel Koleji, Avcılar Özel Koleji ve Esenyurt Özel Koleji gibi arayışları olan velilerin ilk tercihidir.
Sonuç olarak, İstanbul’da özel okul tercih eden öğrenci ve veliler, kaliteli eğitim hizmeti sunan Berk Anadolu Lisesini tercih edebilir.

Beylikdüzü Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Özel Koleji, Avcılar Özel Koleji ve Esenyurt Özel Koleji gibi özel okul arayışı olanlar için, Berk Anadolu Lisesi İstanbul’da öğrencilere nitelikli bir eğitim sunarken, özel okul fiyatlarını da velilerin memnun olacağı rakamlar üzerinden belirlemiştir.
 
Call Now ButtonBİLGİ AL